Anadolu yakasinin kalbi ve yasamin merkezi Kadiköy Fikirtepe'nin sem- bol projesine imza atan Sua Insaat, Elite Concept'te sinirli sayida daire için teslime özel kampanya baslatti. Yüzde 10 indirim ve vade farksiz 48 ay sifir faiz firsati sunan Sua Insaat, aynca kisiye özel ödeme plani uygu- layarak konut sahibi olmak isteyenle- re kolaylik sagliyor. 24 katli 3 blokta 1+1'den 4+1'e kadar çesitli büyük- lük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yasam alanlarindan olusan proje, Fikirtepe'nin tapusu hazir hemen teslim sayili projelerin- den biri olarak da dikkat çekiyor.

E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, met- ro ve metrobüsün yani basinda yer alan Elite Concept, sagladigi yüksek prim potansiyeliyle de yerli ve yaban- ci yatirimcinin radarinda. Istanbul'un en seçkin semtlerinden biri olmaya aday Fikirtepe, kentsel dönüsüm basladiktan sonra 4 yilda 188 deger kazandi ve bu artis gelecekte katlana- rak devam edecek. Akilli telefon ya da tabletlerle internet baglantisi üze- rinden kontrolü saglanabilen akilli ev konsepti ile hayati kolaylastiran Eli- te Concept, ayni zamanda bölgenin kendi içerisinde açik teras bahçeleri bulunan ilk projesi.

AIDATLARI MINIMUMA INDIRECEK ÇÖZÜM

Elite Concept, son dönemde insanlarin en çok sikayetçi oldugu yüksek aidat soruna da çözüm bulmus durumda. Projede tüm peyzaj alanlarinin sulamasi ve klozet rezer- vuarlarinda kullanilacak su ihtiyaci; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanilan sular ve yagmur sulannin anitilmasiyla elde edilen gri su aritma sistemi ile gerçeklestiriliyor. Ayrica ortak alanlarin aydinlatma ve sicak su ihtiyaa için de günes panelleri sayesin- de günes enerjisinden yararlaniliyor. Bu uygulamalarla elde edilecek tasarrufla, is- letme maliyetlerinin minimuma düsürülmesi ve aidatlanin azaltilmasi hedefleniyor.

Geri dön