Konut
Proje Tipi
15.000m2
İnşaat Alanı
2022
Başlama Tarihi
Sizi
Arayalım
Dış Mekan
Dış Mekan
İç Mekan
Kat Planı
Suit ayrıcalığını konutunuzda yaşamaya ne dersiniz.
Elite Suits projesi İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’de alıcısı ile buluşmaya hazırlanıyor. Çekmeköy Resadiye’de 15 bin metrekare alana inşa edilen proje İstanbul konut projeleri arasında bünyesinde barındırdığı sosyal avantajları ile alıcısına ayrıcalıklı dünyanın kapılarını açıyor.

Lokasyon

Konum olarak bir çok önemli noktaya ortak, şehir ve doğal hayatı yaşayabileceğiniz benzersiz bir adres

Haritada Gör
Texture

Konsept

Güvenli Ev, Güvenli Yaşam

ŞUA İnşaat’ın inşa ettiği projede güvenliğiniz için her şey düşünüldü. Villaların yer aldığı projede her türlü güvenlik önlemi alınıyor. Özel güvenlik personeli ve sitenin her yerine yerleştirilen güvenlik kameraları ile daima güvende olacaksınız. Mavera Villa'ları tamamen akıllı ev sistemleri ile donatıldı. Bu sayede evinizde oluşabilecek her türlü sorunu engellemiş olacaksınız. Artık evinizi telefonunuzla yönetebileceksiniz.

Elite Suits projesinde ayrıcalıklar dünyasında sizleri bekliyor. 4 tarafı birbirinden tamamen bağımsız olan konutlarda her villaya ayrılmış 4 aracın sığabileceği otopark bulunuyor. Aynı zamanda yılın 4 mevsimi yüzmenin tadını çıkarabileceğiniz havuz, saunalar, size özel jakuzi, barbeküler de mevcut.

Proje Bilgi
Talep Formu

Satışı devam eden projelerimiz için formu doldurun, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak sizi bilgilendirelim.

KVKK Şartlarını okudum ve kabul ediyorum.