Konut / Ticari
Proje Tipi
500.000 m2
İnşaat Alanı
2023
Başlama Tarihi
Kartal
Lokasyon
Sizi
Arayalım
Dış Mekan
Dış Mekan
İç Mekan
Kat Planı
Hayatın tam merkezinde, hayallerin de ötesinde!
Kent mimarisine estetik ve yaşama değer katan projeler üreten Şua İnşaat; köklü geçmişi, güçlü finansal yapısı, yüksek kalite anlayışı, yenilikçi mimari tarzı ve doğaya dost yaklaşımı ile bugüne kadar binlerce konut ve ticari üniteye imza attı.

Lokasyon

Elite İstanbul; Marmaray’ın ve İSTMarina AVM’nin hemen yanında, E5’e ve metroya 2 dakika, Pendik Marina ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına ise 17 dakika mesafede konumlanıyor.

Haritada gör
Texture

Konsept

75 dönüme yakın yeşil alan ve peyzaja sahip, 15 ve 19 kat aralığında 9 bloktan oluşan projenin yüzde 70’i de sosyal donatı alanlarına ayrılmış durumda.

Projenin içerisinde yaklaşık 4 bin metrekare büyüklüğünde kapalı spor salonu, kapalı yüzme havuzu, çocuk parkı ve çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları ve oturma alanları, çok amaçlı basketbol ve tenis kortları, fitness salonu, buhar odası, sauna, kamelyalar, süs havuzları, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik bulunuyor.

420 bin metrekare inşaat alanı ve 116 bin metrekare arazi alanı üzerinde konumlanan Elite İstanbul, hayatınıza benzersiz renkler katmaya geliyor.

Proje Bilgi
Talep Formu

Satışı devam eden projelerimiz için formu doldurun, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak sizi bilgilendirelim.

KVKK Şartlarını okudum ve kabul ediyorum.