Anadolu yakasının kalbi ve yaşamın merkezi Kadıköy Fikirtepe'nin sem- bol projesine imza atan Şua Inşaat, Elite Concept'te sınırlı sayıda daire için teslime özel kampanya başlattı. Yüzde 10 indirim ve vade farksız 48 ay sıfır faiz fırsatı sunan Şua İnşaat, aynca kişiye özel ödeme planı uygu- layarak konut sahibi olmak isteyenle- re kolaylık sağlıyor. 24 katlı 3 blokta 1+1'den 4+1'e kadar çeşitli büyük- lük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşan proje, Fikirtepe'nin tapusu hazır hemen teslim sayılı projelerin- den biri olarak da dikkat çekiyor.

E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, met- ro ve metrobüsün yanı başında yer alan Elite Concept, sağladığı yüksek prim potansiyeliyle de yerli ve yaban- cı yatırımcının radarında. Istanbul'un en seçkin semtlerinden biri olmaya aday Fikirtepe, kentsel dönüşüm başladıktan sonra 4 yılda 188 değer kazandı ve bu artış gelecekte katlana- rak devam edecek. Akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üze- rinden kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti ile hayatı kolaylaştıran Eli- te Concept, aynı zamanda bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan ilk projesi.

AİDATLARI MİNİMUMA İNDİRECEK ÇÖZÜM

Elite Concept, son dönemde insanların en çok şikayetçi olduğu yüksek aidat soruna da çözüm bulmuş durumda. Projede tüm peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezer- vuarlarında kullanılacak su ihtiyacı; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular ve yağmur sulannın anıtılmasıyla elde edilen gri su arıtma sistemi ile gerçekleştiriliyor. Ayrıca ortak alanların aydınlatma ve sıcak su ihtiyaa için de güneş panelleri sayesin- de güneş enerjisinden yararlanılıyor. Bu uygulamalarla elde edilecek tasarrufla, iş- letme maliyetlerinin minimuma düşürülmesi ve aidatlanın azaltılması hedefleniyor.

Geri dön