Mimari

Mimari

Kent mimarisine estetik ve yaşama değer katan projeler üreten Şua İnşaat; köklü geçmişi, güçlü finansal yapısı, yüksek kalite anlayışı, yenilikçi mimari tarzı ve doğaya dost yaklaşımı ile bugüne kadar binlerce konut ve ticari üniteye imza attı.

Tasarım

Tasarım

Şua İnşaat tüm projelerinde, global tasarım standartlarını, bölgesel faktörleri, modern tasarım trendlerini kullanarak konut tasarımına yön veren özgün proje tasarımları oluşturmayı ilke edinmiş ve bu sayede beğeni toplamıştır.

Planlama

Planlama

Şua İnşaat projelerinde, sektördeki tecrübe, bilgi ve birikimlerini kullanarak mühendisliğin tüm kazanımlarını kullanacak bir planlama ile projelerini hayata geçirmektedir.

Geleceğe yön veren yapılar
oluşturuyoruz.
Gelecek nesillere sürdürülebilir yapılar bırakma misyonuyla kent mimarisine estetik ve yaşama değer katan projeler üreten Şua İnşaat; köklü geçmişi, güçlü finansal yapısı, yüksek kalite anlayışı, yenilikçi mimari tarzı ve doğaya dost yaklaşımı ile bugüne kadar binlerce konut ve ticari üniteye imza attı.
30+
Yılı Aşan Tecrübe
18+
Tamamlanan Proje
5000+
Memnun Müşteri
Başkanın Mesajı
Şua İnşaat olarak 1992 yılında yola çıktığımız ilk günde hedefimizi belirledik ve her zaman “Daha iyi bir gelecek için ne yapabiliriz?” düşüncesiyle yol almayı misyon edindik. Bu misyonla, çağın şartları doğrultusunda toplumun değişen beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına sürekli yenilenen ve ileri teknolojiyle modern mimarinin buluştuğu yapılara imza atan kalite odaklı bir şirket olmak için var gücümüzle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

Bizim odak noktamızda her zaman insan var. İnsanımızın güven ve huzur içinde, konforlu ve keyifli bir yaşam sürebileceği projeler üretmek konusunda öncü olmak bizim için çok kıymetli. Bu düsturla başarı çıtamızı sürekli yükseltiyor ve hayata geçirdiğimiz her projenin bir öncekinden daha da iyi olması için uğraşıyoruz. Bu uğurda çalışırken hedeflerimize ulaşmamızı sağlayan en önemli parçamızın insan kaynağımız olduğu gerçeğinden hareketle ilerliyoruz. Şirketimizin büyüme ve gelişim süreçlerine öncülük eden çalışanlarımızın motivasyonunu en yüksek seviyede tutmak için çalışıyoruz. Şua İnşaat ailesinin her bir üyesi müşterilerimizin güveni, mutluluğu ve memnuniyeti için görevlerini büyük bir tutku ve özveriyle yerine getiriyor. Bu adanmışlık duygusu ile istikrarlı bir şekilde yolumuza devam ederek salt bir yapıdan öte içinde bulunanların hayatlarına renk katan yaşam alanları tasarlıyoruz.

Yürüdüğümüz bu yolda sosyal sorumluluklarımızın bilinci içinde hareket ederek enerji ve su verimliliğinden geri dönüşüme, çevreye uyumlu mimari tasarımdan yeşil malzeme kullanımına kadar her alanda doğaya dost yapılar üretiyoruz. Gelecek nesillere sürdürülebilir yapılar miras bırakmak ve bizi tercih edenlerin mutluluğuna şahit olmak en büyük motivasyon ve gurur kaynağımız… Bize güvenen tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve paydaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyor, gücümüze güç katan destekçilerimizle birlikte nice başarılara imza atmayı canı gönülden diliyorum.

Saygılarımla

Nimetullah KAYA
Şua İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı


ŞUA GRUBU
Boğaziçi Yapı
2000 yılından bu yana faaliyet gösteren Boğaziçi Yapı, Şua İnşaat projelerine özel olarak mobilya, kapı, granit ve pencere sistemleri üretimi gerçekleştiriyor. Yüksek kaliteyi özgün tasarımlarla buluşturan Boğaziçi Yapı; Elite Design, Elite Granite ve Elite Win markaları ile Şua İnşaat projelerine estetik, konfor ve prestij katıyor.
Elite Granite
Doğal taşları sanatsal dokunuşlarla yepyeni bir forma büründüren Elite Granite, yüksek kaliteli ithal granitleri 10.000 m² açık ve 1.000 m² kapalı alana sahip üretim tesisinde son teknolojiyle işleyerek Şua İnşaat projelerinin estetiğini artırıyor.
Elite Design
Şua İnşaat projelerinin pencere sistemlerini üreten Elite Win, uçaklar ve Formula 1 araçlarında kullanılan Rau-Fipro bileşimli Geneo teknolojisi ile üretim gerçekleştiriyor. Bu özel teknoloji sayesinde yasal ısı yalıtım değerlerini 4’e katlayarak bütçeye ve çevreye dost pencere sistemlerine imza atan Elite Win’in pencere sektörünün öncü global markalarından Rehau bayiliği de bulunuyor.
Elite Win
2000 yılından bu yana faaliyet gösteren Boğaziçi Yapı, Şua İnşaat projelerine özel olarak mobilya, kapı, granit ve pencere sistemleri üretimi gerçekleştiriyor. Yüksek kaliteyi özgün tasarımlarla buluşturan Boğaziçi Yapı; Elite Design, Elite Granite ve Elite Win markaları ile Şua İnşaat projelerine estetik, konfor ve prestij katıyor.
Elite Yönetim
Şua İnşaat projelerinin temizlik, güvenlik, peyzaj, ilaçlama, havuz bakımı gibi tüm hizmetlerinin eksiksiz bir şekilde yönetilmesini sağlayan Elite Yönetim, nitelikli ve donanımlı ekibiyle hızlı çözümler üreterek sorunsuz ve güvenli yaşam alanlarına imkan tanıyor.