Konut / Ticari
Proje Tipi
85.000 m2
İnşaat Alanı
2013
Teslim Tarihi
Halkalı
Lokasyon
Sizi
Arayalım
Dış Mekan
Dış Mekan
İç Mekan
Kat Planı
Yeni İstanbul´da Yeni Bir Hayat
Elite Side, İstanbul´un son yıllarda hızla değerlenen ilçesi Pendik´te konumlanıyor. 7 blokta toplam 400 daireden oluşan Elite Side’ın sosyal tesisleri içinde; yüzme havuzu, fitness center, buhar odası, sauna, spor alanları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Lokasyon

Elite Side, İstanbul’un en güzel noktalarından Halkalı´da 85.000 metre kare alanda siz yeni sakinlerini bekliyor.

Haritada gör
Texture

Konsept

7 blokta toplam 400 daireden oluşan Elite Side’ın sosyal tesisleri içinde; yüzme havuzu, fitness center, buhar odası, sauna, spor alanları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Elite Side; Divan ve Greenpark gibi otellere, Formula 1 gibi aktivite ve eğlence alanlarına, Sabancı ve Okan üniversiteleri gibi eğitim kurumlarına, büyük alışveriş ve yaşam merkezlerine çok yakın mesafede konumlanıyor. 

Türkiye'nin en büyük hastanesi Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 1 km uzaklıkta bulunan Elite Side, çevresindeki iki özel hastaneye de sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Çok yönlü kent planıyla sakinlerine keyifli bir hayat sunan Elite Side; kuaför, eczane, kuru temizleme, market ve pastane gibi günlük ihtiyaçların karşılanabileceği çarşısıyla da büyük kolaylık sağlıyor.

Proje Bilgi
Talep Formu

Satışı devam eden projelerimiz için formu doldurun, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak sizi bilgilendirelim.

KVKK Şartlarını okudum ve kabul ediyorum.