Konut / Ticari
Proje Tipi
160.000 m2
İnşaat Alanı
2018
Teslim Tarihi
Kadıköy
Lokasyon
Sizi
Arayalım
Dış Mekan
Dış Mekan
İç Mekan
Kat Planı
Yaşamın merkezinde, İstanbul’un ortasında
“Yaşamın merkezinde, İstanbul’un ortasında” yepyeni ve elit bir konsept söylemi ile hayata geçirilen Elite Concept, Anadolu yakasının kalbinde, eğlencenin, kültürün, alışverişin, yatırımın ve hayatın merkezi Kadıköy Fikirtepe’de konumlanıyor. 24 katlı 3 bloktan oluşan bir rezidans projesi olan Elite Concept, 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor.

Lokasyon

Elite Concept, İstanbul’un en güzel noktalarından
Kadıköy´de 155.000 metre kare alanda siz yeni sakinlerini bekliyor.

Haritada gör
Texture

Konsept

24 katlı 3 bloktan oluşan bir rezidans projesi olan Elite Concept, 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor.

Her bir metrekaresi elit bir yaşamın gereklilikleri doğrultusunda planlanan proje; akıllı ev teknolojisinden İstanbul manzarasını kesintisiz olarak izleyebilmeyi mümkün kılan yüzde 90 cam panoramik cepheye, merkezi klima sisteminden ankastre mutfağa kadar pek çok özelliğiyle bölgenin sembol projesi olarak dikkat çekiyor.

Yüzde 75’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan Elite Concept, bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan ilk projesi olma özelliğini taşıyor. 

Proje Bilgi
Talep Formu

Satışı devam eden projelerimiz için formu doldurun, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak sizi bilgilendirelim.

KVKK Şartlarını okudum ve kabul ediyorum.