Üniversite Kampüsü
Proje Tipi
65.000 m2
İnşaat Alanı
2019
Teslim Tarihi
Kağıthane
Lokasyon
Sizi
Arayalım
Dış Mekan
Dış Mekan
İç Mekan
Kat Planı
Eğitime verilen değer
Kent mimarisine estetik ve yaşama değer katan projeler üreten Şua İnşaat; köklü geçmişi, güçlü finansal yapısı, yüksek kalite anlayışı, yenilikçi mimari tarzı ve doğaya dost yaklaşımı ile bugüne kadar binlerce konut ve ticari üniteye imza attı.

Lokasyon

Atlas Universitesi Vadi İstanbul bölgesinde yer alıyor. Taksim, Şişli, Sarıyer, Beşiktaş, Levent, Maslak gibi merkezlere kısa mesafede yer alan kampüs; Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu, Vadi İstanbul ve TEM otoyoluna komşu konumda.

Haritada gör
Texture

Konsept

Atlas Üniversitesi Vadi Kampüsü, içerisinde Diş Hekimliği Uygulama ve Araştırma Merkezi barındıran yaklaşık 110.000 m2 açık ve kapalı alan üzerinde yer alıyor.

Ayrıca 75.000 m² üzerine kurulu, 400 yatak kapasiteli, modern teknoloji ile donatılmış 18 (1 hibrit) ameliyathaneye sahip uygulama ve araştırma merkezimiz 20 yıllık deneyimini öğrencilerimizle paylaşmayı bekliyor.

19 modern eğitim araştırma laboratuvarı, 2.500 m² kütüphanesi, 2 simultane çeviri odasına sahip 600 kişi kapasiteli konferans salonu, 2500 m² kafeterya alanı/sosyal caddesi ve 1000 m²’den fazla spor salonu ve açık etkinlik alanlarını öğrencilerin hizmetine sunacak.

Proje Bilgi
Talep Formu

Satışı devam eden projelerimiz için formu doldurun, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak sizi bilgilendirelim.

KVKK Şartlarını okudum ve kabul ediyorum.