Konut
Proje Tipi
20.000 m2
İnşaat Alanı
2002
Teslim Tarihi
Balıkesir / Türkiye
Lokasyon
Sizi
Arayalım
Dış Mekan
Dış Mekan
İç Mekan
Kat Planı
Sevdiklerinize bırakacağınız eşsiz bir miras
Kent mimarisine estetik ve yaşama değer katan projeler üreten Şua İnşaat; köklü geçmişi, güçlü finansal yapısı, yüksek kalite anlayışı, yenilikçi mimari tarzı ve doğaya dost yaklaşımı ile bugüne kadar binlerce konut ve ticari üniteye imza attı.

Lokasyon

Aqua Park Villaları, Balıkesir’in en güzel noktalarından Altınoluk´ta 20.000 metre kare alanda siz yeni sakinlerini bekliyor.

Haritada gör
Texture

Konsept

Modern sehir yasamindan uzaklasmayacaginiz, Metrekarelere sikismak zorunda kalmayacaginiz. Biraz yesillik görebilmek icin hafta sonunu beklemenizin gerekmedigi. Kendine özgü bir yasam.. Aqua Park Villalari...

Hayata bakis açiniz degisecek, bölgenin en seckin projelerinden biri Aqua Park, tam 20 bin metrekarelik bir alanda yükseliyor. Estetigin ve kalitenin iç içe sunuldugu projemizde Altinoluk’ta bambaska bir yasamin mürkün olabildigini göreceksiniz.

Kendinizi özel hissetme sirasi artik sizde! insani merkezine alan yenilikçi bir bakis açisi, üstün mimari ve ileri insaat teknolojileri... Bunlar Aqua Park’ta ayricalikli kilan özelliklerden yalnizca birkaçi... Aqua Park’ in benzersiz özellikleriyle kendinizi çok özel hissedecek, baska bir hayatin mümkün oldugunu deneyimleyeceksiniz!

Proje Bilgi
Talep Formu

Satışı devam eden projelerimiz için formu doldurun, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak sizi bilgilendirelim.

KVKK Şartlarını okudum ve kabul ediyorum.