Anasayfa/Şua Grubu

Şua GrubuŞUA İNŞAAT

Şua İnşaat 1992 yılında Nimetullah Kaya tarafından kurulmuştur. Geleceğe yön veren yapılar oluşturma hedefiyle yola çıkan Şua İnşaat, bilgi birikimi ve tecrübesiyle kente estetik, yaşama kolaylık getirmi başarmıştır.

Kurulduğu günden bu yana öncü olma, girişimcilik, takım çalışması ilkelerinden, sosyal sorumluluk, müşteri memnuniyeti ve istikrar gibi esaslarından taviz vermeden projelerini planlayan Şua İnşaat, müşterilerine bu sayede uzun dönem başarıyla hizmet edebilmiştir.

Şua İnşaat projelerini geleceği olan lokasyonlarda inşa ederek sakinlerine ayrıca yatırım değeri de sağlamaktadır. Şu ana kadar Elite City, Elite Side, Elite Rezidans, Elite Life gibi geniş çaplı, yeni nesil projelere imza atan Şua İnşaat, kente estetik, yaşama değer katmaya devam edecektir.

BOĞAZİÇİ YAPI

Şua İnşaat grup şirketlerinden olan Boğaziçi Yapı 2000 yılında kurulmuştur. Şua İnşaat’ın ürettiği yaşam alanlarının mobilya, dolap, kapı, granit ve pencere sistemleri imalatı yapan Boğaziçi Yapı, özgün tasarımları ve kalitesiyle mekanlara konfor ve estetik katmaktadır.

Elite Granit doğal taş, mermer ve granit imalatı ve uygulaması, Elite Win pencere sistemleri, Elite Design ise mobilya, dolap ve kapı imalatı yapmaktadır.

www.bogaziciyapi.tc

ELITE GRANITE

Elite Granit; sanatla doğal taşları buluşturma misyonuyla 2000 yılında grup şirketlerinden olan Boğaziçi İnşaat bünyesinde kurulmuştur. Elite Granit sunduğu özgün tasarımlara ilham veren ithal granitleri, 10.000 m² açık ve 1.000 m² kapalı alanda son teknolojiyle işlemektedir.

Başta Şua İnşaat projeleri olmak üzere, birçok modern yapıya kalitesiyle değer katan Elite Granit, amatör ruhunu profesyonel kadrolarla birleştirerek, hayatınıza ışıltı ve estetik katmaya devam edecektir.

www.elitegranit.com

ELITE DESIGN

Elite Design; yenilikçi, modern ve kullanışlı dekorasyon çözümleri sunmak amacıyla, 2000 yılında grup şirketlerinden biri olan Boğaziçi İnşaat bünyesinde kurulmuştur. İç mekan mobilya üretiminden, CNC ağırlıklı seri üretime kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren Elite Design, birçok konut ve iş merkezi projesine farklı tasarımlarıyla hayat vermiştir.

Elite Design, üretiminin %70’ini yurt içinde kullanmakta, %30’unu yurt dışına ihraç etmektedir. Elite Design, sunduğu özgün tasarımlar ve ürünlerle hayata artı değer katmaya devam edecektir.

www.elitedesign.com.tr

ELITE WIN

Elite Win, Şua İnşaat konut projelerine pencere sistemi sağlamak amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Rehau bayiliği bulunan Elite Win, ürünlerinde uçak yapımı ve F1’de de kullanılan Rau-Fipro bileşimli Geneo teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknolojiyle yasal ısı yalıtım değerlerini 4’e katlayan Elite Win ile daireler daha ekonomik ısınır, evlerin estetiği göz kamaştırır.

www.elitewin.com

ELITE YÖNETİM

Şua Grubu’nun en önemli şirketlerinden ve ortaklarından olan Elite Yönetim, Şua İnşaat projelerinin hayata geçirilmesinin ardından oluşturulan yeni yaşam alanı içerisindeki tüm temizlik, güvenlik, peyzaj mimari, ilaçlama ve havuz bakım gibi tüm hizmetlerin eksiksiz  temin ve tedarik edilerek giderilmesi için çalışan bir grup şirketimizdir. Elite Yönetim, nitelikli ve donanımlı çalışma kadrosu ile hızlı çözümler üreterek, yaşam alanlarınızda sorunsuz ve güvenli bir şekilde yaşamanız için bu önemli misyonu üstlenmiştir.

www.eliteyonetim.com.tr

Şiar İnşaat, bir Şua Grubu şirketi olup, inşaat ve taahhüt işleri yapmaktadır.

Ön Talep Formu
ŞUA İNSAATIN yeni kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için lütfen email adresinizi giriniz.