Anasayfa/Haberler

HaberlerŞua İnşaat güvencesiyle Kadıköy’de inşa edilen ve anahtar teslimleri 2018 yılında yapılacak olan Elite Concept hızla yükseliyor. Yükseldikçe de Adalardan Çamlıca’ya İstanbul’un dört bir yanını görebilen muhteşem manzara şimdiden göz kamaştırıyor.

Şua İnşaat Kadıköy Fikirtepe'deki Elite Concept projesi için ön talep dönemini başlattı.

 

Şirketimizin Genel Koordinatörü Hüseyin Çelik ve Satış Pazarlama Koordinatörü Ahmet Sarıcalı Ruhsatımızı Çevre ve Şehircilik İstanbul İl Müdürü Sayın Yaşar Çelik'ten teslim aldılar...
Herkes İçin Hayırlı Olsun...

 

Şua İnşaat, geçtiğimiz günlerde imza süreci tamamlanan Fikirtepe kentsel dönüşüm projesinin yer aldığı adada yıkım çalışmalarına başladı. İlk yıkım çalışmaları, Şua İnşaat yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Tamamlandığında sadece Kadıköy'ün ve Anadolu yakasının değil İstanbul'un en iddialı yaşam ve yatırım konseptlerinden biri olacak projenin inşasına yıkım ve harfiyat sürecinin tamamlanmasının hemen ardından başlanacak. 3 blokta yaklaşık 750 konutun yer alacağı, 3 kulenin birleşim noktasında yer alan ticari, sosyal ve rekreasyon alanları ile dikkat çeken proje, kentsel dönüşüm bölgesinin en yüksek adasında yer alan konumuyla sahiplerine sadece bir yaşam alanı değil, aynı zamanda İstanbul'un eşsiz manzarasını dilediği an izleme fırsatı da sunacak.

 

İmza süreci tamamlanan Şua İnşaat Fikirtepe Projesi'nde bölge sakinlerine tahliye tebligatları gönderilmeye başlandı. Tahliye sürecinde yapılacak ödemeler, taşınma bedelleri ve en son tahliye tarihi gibi maddelerin yer aldığı tebligatları teslim alan bölge sakinlerinin tahliye işlemini tamamlamasının hemen ardından yıkım çalışmalarına başlanacak ve Şua İnşaat Fikirtepe Projesi'nin temelleri atılacak.

Şua İnşaat, İstanbul'un kentsel dönüşüm simgesi haline gelen Fikirtepe'de imza süreci tamamlanan yepyeni projesiyle yarının güvenilir ve sağlam yapılarını inşa etmeye devam ediyor.


Tamamlandığında konsepti, mimarisi ve vadettiği yaşam standartlarıyla sadece Fikirtepe'nin değil Anadolu yakasının hatta İstanbul'un en iddialı yaşam alanlarından biri haline gelecek proje Fikirtepe’nin en üst noktasında yer alıyor. 3 blokta yaklaşık 750 konutun yer alacağı proje, 3 kulenin birleşim noktasında yer alan ticari, sosyal ve rekreasyon alanları ile dikkat çekiyor.

 

ELITE CITY dünya genelinde 10 projenin aday gösterildiği Top Reference of The Year ödüllerine Türkiye'den katılan tek proje oldu!

 

Şua İnşaat’ın Atakent’te inşa ettiği Elite City projesi, RehauGeneo tarafından Almanya’da düzenlenen törende global anlamda “Dünyanın en büyük referansı” seçildi.

ELITE CITY DÜNYANIN EN BÜYÜK REFERANSI SEÇİLDİ

Geçtiğimiz Aralık ayında yaşamın başladığı Elite City, inşasında kullanılan malzemelerin seçiminden, uygulanışına kadar en kaliteli ürünlerinde tercih edilmesinden dolayı, RehauGeneo tarafından dünyanın en büyük referansı olarak gösterildi.

Almanya’da düzenlenen ödül töreninde RehauGeneo yetkilileri tarafından, Şua İnşaat’ın Elite City projesi, tüm detaylarında kaliteli ve işlevsel malzemeler kullanılması nedeniyle küresel anlamda referans niteliği taşıdığı belirtildi.

Yaşamın devam ettiği Elite City’de 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerindeki son dairelerin de satışları devam ediyor.

%90’ının sahiplerini bulduğu projede 1+1 daireler 270 bin TL’den, 2+1 daireler 395 bin TL’den, 3+1 daireler ise 537 bin TL’den başlıyor.

120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla vadelendirme yapılırken, alternative ödeme planları da sunuluyor.

Geniş sosyal yaşam ve spor alanlarının sunulduğu projedeaçık ve kapalı yüzme havuzları,fitnesscenter, oyun alanları, alışveriş birimleri, kreş ve 24 saat özel güvenlik bulunuyor.

Benzer birçok markalı konut projesinin aksine Elite City’de sosyal tesisin kullanımı tamamen site sakinlerine tahsis ediliyor ve ek bir ücret talep edilmiyor. Türkiye’nin köklü vakıflarından Türk HAVAK tarafından işletilecek olan sitenin kreşi de yalnızca site sakinlerine hizmet verecek.

 

Şua İnşaat yatırımı ile başlanan İstanbul'un en elit yaşam projelerinden biri olan Elite Side'da yaşam başladı. İstanbul'un yükselen değeri Pendik'te Kaynarca metro girişi karşısında denize nazır bir lokasyonda 17.000 m2 alan üzerine sadece 300 daireden oluşup, yaşam için tüm fonksiyonların düşünülerek bina edilen Elite Side için artık yaşam zamanı!

Ön Talep Formu
ŞUA İNSAATIN yeni kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için lütfen email adresinizi giriniz.